W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Kultura i nauka

W trosce o bezpieczne ferie

Działając na podstawie specjalnie stworzonych planów, policjanci przez cały okres ferii zimowych dbali o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży wypoczywających na terenie powiatu mieleckiego. Prowadzone działania obejmowały zarówno kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym jak i szeroko rozumianą prewencję.

Podczas tegorocznych ferii wzorem lat ubiegłych mieleccy policjanci prowadzili wzmożone działania prewencyjne w celu zadbania o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz o bezpieczeństwo podróżujących przez teren naszego powiatu.

Policjanci spotykali się z najmłodszymi wszędzie tam, gdzie organizowane były zajęcia w czasie wolnym od nauki. Spotkania policjantów z dziećmi i młodzieżą przybierały różne formy, od pogadanek aż po tematyczne konkursy.

W filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu policjanci przeprowadzili konkurs plastyczny. Dzieci biorące udział w pogadankach z funkcjonariuszami miały za zadanie narysować czym zajmują się policjanci i w jaki sposób dbają o bezpieczeństwo. Mali uczestnicy konkursu wykazali się wielkim zaangażowaniem, które zostało wynagrodzone podarunkami.

 

 

 

 

Podczas ferii policjanci przeprowadzili kilkanaście spotkań dotyczących bezpieczeństwa z udziałem dzieci oraz młodzieży na terenie całego powiatu mieleckiego. Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego prowadzili wzmożone kontrole drogowe jak również kontrole autokarów, którymi dzieci i młodzież podróżowała w czasie ferii.

Dziękujemy Panu Prezydentowi Miasta Mielca za wsparcie działań profilaktycznych prowadzonych przez policjantów wśród dzieci.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zdzisław Nowakowski został wybrany Wiceszefem ministerialnej Rady ds. Informatyzacji Edukacji

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa