W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W tym roku jarmarku świątecznego nie będzie

Przypominamy, że w związku z trwającą pandemią koronawirusa Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu nie odbędzie się.

Decyzję o odwołaniu planowanych na ten rok imprez plenerowych Zarząd Powiatu Mieleckiego podjął jeszcze w marcu br. Została ona podyktowana wprowadzonymi wówczas ograniczeniami w zakresie organizacji imprez masowych oraz zgromadzeń ludności.

Sytuacja epidemiczna w kraju, niestety, nie uległa poprawie. – Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, a także obowiązujące restrykcje, podtrzymujemy decyzję o odwołaniu Powiatowego Jarmarku Świątecznego. Liczymy jednocześnie, że z całym gronem wystawców i odwiedzających jarmark uda nam się spotkać w roku kolejnym – przekazuje Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Powiatowy Jarmark Świąteczny to jedna ze sztandarowych imprez plenerowych organizowanych corocznie przez Starostwo Powiatowe w Mielcu; z roku na rok ciesząca się coraz większą popularnością. Tylko w roku ubiegłym wydarzenie zgromadziło rekordową liczbę 100 wystawców z całego kraju.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa