W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

W wielki czwartek z Pogonią Szczecin!

Ostatni mecz obu zespołów przysporzył nam nie lada emocji, kiedy to w Szczecinie o punkach zadecydował rzuty karne. Tym razem oba zespoły skrzyżują rękawice w Wielki Czwartek, a gospodarzem tego starcia będzie mielecka Stal!

Pierwsza część sezonu była dla Pogoni kompletnie nieudana i z zaledwie kilkoma punktami na koncie szczecinianie zamykali stawkę w grupie pomarańczowej. Po nowym roku kibice mają okazję oglądać jednak zupełnie innych „Portowców”, którzy pokonali już Meble Wójcik Elbląg (29:24), Spójnię Gdynia (33:27), KPR Legionowo (27:25), MMTS Kwidzyn (25:20) oraz Zagłębie Lubin po rzutach karnych.

Podopieczni Piotra Frelka tym samym mają już na swoim koncie 26. punktów, i o ile w grupie pomarańczowej nie pozwala to na odbicie się z ostatniego miejsca, o tyle, w tabeli zbiorczej Pogoń wyprzedziła już Meble, Spójnię oraz KPR Legionowo.
Zupełnie inne zdanie na temat Nowego Roku mają w Mielcu, gdyż Stal w ostatnich miesiącach zanotowała czarną serię ośmiu porażek z rzędu.

Co prawda podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja potrafili się podnieść pokonując kolejno Piotrkowianina, Meble i Spójnię, lecz następnie musieli zmierzyć się z następnym problemem, jakim był kontuzje.
W ostatniej kolejce „Biało-Niebiescy” przegrali z Chrobrym Głogów 26:18, co znacznie skomplikowało ich sytuację w tabeli, a tym samym szansę na grę w barażach o fazę play-off. Ta jednak nie została stracona całkowicie, warunkiem jest jednak konieczność wygrania dwóch ostatnich meczów z Pogonią Szczecin i Gwardią Opole oraz korzystne ułożenie się rezultatów Piotrkowianina i Wybrzeża.
29. kolejka PGNiG Superligi: SPR Stal Mielec – Pogoń Szczecin, 29.03.2018, godz. 18:00, hala przy ulicy Grunwaldzkiej 7, Mielec

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa