W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

W województwie podkarpackim dziś mamy 61 zakażeń COVID-19

Mamy w całej Polsce 2 419 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (371), pomorskiego (357), kujawsko-pomorskiego (218), wielkopolskiego (200), dolnośląskiego (179), śląskiego (147), lubuskiego (134), zachodniopomorskiego (130), łódzkiego (118), małopolskiego (115), podlaskiego (95), lubelskiego (78), warmińsko-mazurskiego (75),

podkarpackiego (61)

opolskiego (45), świętokrzyskiego (40). 56 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu #COVID19 zmarło 10 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 28 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 1 478 119/35 401 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze strony internetowej www.gov.pl/raport-zakazen, prezentującej codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych.

POWIĄZANE POSTY

Co robić, kiedy dziecko obgryza paznokcie? Porady psychologa dziecięcego

Monika Kopeć

Żołnierze z Wielkiej Brytanii szkolą terytorialsów z 3 PBOT w ekstremalnych warunkach niskich temperatur [FOTO]

Monika Kopeć

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu poszukuje rodzin zastępczych

Monika Kopeć

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa