W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

W Woli Wadowskiej beczka z wodą spadła na nogi 11-letniego chłopca

Wyjaśniane są okoliczności wczorajszego zdarzenia, do jakiego doszło w gminie Wadowice Górne. Beczka z wodą przygniotła nogi 11-letniego chłopca. Nastolatek został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. Na szczęście dziecko nie odniosło poważnych obrażeń.

Wczoraj, tuż po godz. 17, dyżurny mieleckiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w Woli Wadowskiej. Z przekazanych informacji wynikało, że około 1000 litrowa beczka na wodę miała spaść na nogi 11-letniego chłopca. Kiedy na miejsce dojechali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim, byli już tam ratownicy medyczni, którzy udzielili chłopcu pierwszej pomocy. W drodze był także śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, ponieważ nastolatek wymagał natychmiastowej pomocy.

Wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia policjanci ustalili, że ojciec chłopca, wykonując prace przydomowe, chciał zaczepić do ciągnika beczkę z wodą, w tym momencie ta osunęła się i spadła na nogi 11-latka, który bawił się w pobliżu. Rodzice nastolatka zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu, byli trzeźwi.

Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała oględziny miejsca zdarzenia i dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał pozwoli wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Jako pierwszy na miejscu zdarzenia pojawił się zespół Ratownictwa Medycznego oraz OSP KSRG Wola Wadowska.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa