W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wakacje na dwóch kołkach, czyli rowerem wzdłuż polskiego wybrzeża..

Tym którzy lubią jeździć rowerem, a nie mają jeszcze sprecyzowanych planów na urlop polecam rowerową wycieczkę wzdłuż polskiego wybrzeża.

Będziecie mieć okazję przeżyć niesamowitą przygodę, odwiedzić prawie wszystkie mniejsze i większe nadmorskie kurorty, zwiedzić unikatowe obiekty militarne, odkryć piękne zaciszne plaże oraz leśne trasy, gdzie będzie Wam towarzyszyć widok morza i szum fal.

 

Z perspektywy rowerowego siodełka świat wygląda zdecydowanie ciekawiej i takich wrażeń na pewno nie zagwarantują Wam wakacje w samochodzie. Wiatry na wybrzeżu wieją zazwyczaj z zachodu na wschód, więc najlepiej swoją przygodę zacząć od Świnoujścia i jechać w stronę wschodniej granicy naszego kraju.

Warto również odwiedzić wszystkie latarnie morskie po drodze, przy okazji zbierając pieczątki do „Paszportu Miłośnika Latarń Morskich”. Są one wbijane w trakcie odwiedzin w latarni i obok zdjęć, będą miłą pamiątką z wakacji. Na wycieczkę najlepiej przeznaczyć dwa pełne tygodnie, żeby spokojnie pokonać tą ponad 600 kilometrową trasę.

Jak się do niej przygotować, co ze sobą zabrać, jakie miejsca warto odwiedzić, a które można sobie darować? Zapraszam do linku poniżej 🙂

http://fotorowerzystka.blogspot.com/2015/08/polskie-wybrzeze-na-rowerze-wstep-i.html

 

                                                                                                                             Sandi Tu

Więcej na: http://fotorowerzystka.blogspot.com/

 

[nggallery id=174]
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa