W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Walentynki w Galaktyce po raz trzeci

Mimo pandemicznych obostrzeń udało się w naszym mieście po raz trzeci zorganizować Miejskie Walentynki w Kinie Galaktyka.

Ponowne otwarcie kin z dostępnością 50 procent miejsc na widowni sprawiło, że można było w niedzielne popołudnie 14 lutego zaprosić mieszkańców Mielca na walentynkowy seans w ramach którego na ekranie Kina Galaktyka wyświetlono polską komedię romantyczną „Jak poślubić milionera” z Małgorzatą Sochą w roli głównej.

Bilety na film można było zdobyć w konkursie ogłoszonym na facebooku Urzędu Miejskiego – wystarczyło odznaczyć osobę z którą z okazji Walentynek 2021 chcieliśmy wybrać się do kina. Jak co roku mielczanie chętnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie.

Po wielomiesięcznej przerwie w funkcjonowaniu kin widzów na seansie witał Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski: – Cieszę się ze spotkania z Państwem. Miło wreszcie zobaczyć widzów na widowni naszego kina, które tak długo było zamknięte.

Niestety ze względu na trudne warunki atmosferyczne nie doszła do skutku druga impreza walentynkowa jaką chciano zorganizować w naszym mieście. Ze względu ostrzeżenia IMGW o silnym wietrze  odwołano seanse kina samochodowego, które miało być zainstalowane na parkingu MOSiR przy ulicy Sportowej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa