W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Walentynki w ZSB

12 lutego 2016 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu odbył się spektakl Walentynki na wesoło.

Widowisko odbyło się w auli ZST, gdzie zgromadziła się cała społeczność szkolna. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście pani wicestarosta Maria Napieracz, a także członek zarządu Starostwa Powiatowego w Mielcu Andrzej Bryła.

 

Na początku uroczystości wszystkich zgromadzonych powitał dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, który zaprosił do obejrzenia niecodziennego spektaklu. Na scenie wystąpili utalentowani artystycznie uczniowie ZSB, którzy wcielili się w rolę Romea i Julii, bohaterów szekspirowskiego dramatu, przeniesionych do XXI wieku i próbujących odnaleźć miłość w dobie portali społecznościowych i telefonów komórkowych.

Artyści wcielili się także w rolę  współczesnych par, poszukujących szczęścia w miłości. Na scenie można było podziwiać znanych i lubianych szkolnych artystów: Magdalenę Tomecką, Dominika Smyklę, Mateusza Wiatra, Jakuba Rymarowicza, Marię Rajpold, Wiktorię Bąk, Krzysztofa Tylutkiego, Sylwię Babiec i  Filipa Lassotę.

Scenki były uzupełnione przebojami muzycznymi znakomitych polskich artystów. Wykonawcami utworów muzycznych byli uczniowie ZSB: Monika Milaś, Maciej Ryba, Agnieszka Dyba, Łukasz Miś i Katarzyna Kapinos.  Spektakl był barwnym widowiskiem, pełnym humoru, ciepła i radości. Widzowie doskonale się bawili, nagradzając młodych aktorów gromkimi brawami.

 

Zaproszeni goście ze Starostwa Powiatowego w Mielcu: Maria Napieracz i Andrzej Bryła oraz dyrektor ZSB Stanisław Starzyk pogratulowali uczniom pięknego widowiska, wprowadzającego w klimat Dnia Świętego Walentego. Organizatorkami całego przedsięwzięcia były nauczycielki ZSB: Bogumiła Starzyk, Jadwiga Stala – Dudek i Iwona Kopera.

 

1288363454  1301482702  1653175433  2000612664  DSC03785

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

  ” Ostry dyżur literacki „. Warsztaty Mieleckiej Grupy Literackiej SŁOWO

Wiadomości Mielec

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa