W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Walentynkowe Kino Samochodowe odwołane

Z przyczyn atmosferycznych organizatorzy są zmuszeni odwołać wydarzenie. Decyzja ta została podjęta ze względu na ostrzeżenia IMGW-PIB, a także ze względu na bezpieczeństwo uczestników.

OŚWIADCZENIE

Drodzy Kinomaniacy,

Na wstępnie pragniemy gorąco podziękować Wam za Wasze zainteresowanie, otwartość, a także chęć uczestnictwa w organizowanych przez nas eventach w całej Polsce. Tegoroczne walentynki mimo
pandemii miały być wyjątkowe (i mamy nadzieję, że będą) – robiliśmy wszystko, by stworzyć dla Was coś, co pamiętać będziecie przez lata.
Okazało się jednak, że pogoda ma inne plany. Silne podmuchy wiatru i mróz uniemożliwiają nam organizację kina.

Ekran o powierzchni ponad 100m2 działa jak ogromny żagiel i przy wietrze o prędkości 20-30km/h stwarza realne zagrożenie dla uczestniczących w pokazie samochodów.
IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o zawiejach i zamieciach śnieżnych, co oznacza, że wiatr w porywach wiać może do 55km/h.
Z bólem serca musimy więc odwołać dzisiejsze pokazy w Warszawie, Mielcu i Rzeszowie.
Liczymy na Waszą wyrozumiałość, którą już od wczoraj nas darzycie. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy już po rozmowach z bileterią (EMPIK BILETY / GOING) i otrzymaliśmy potwierdzenie, że wszystkie pieniądze za bilety z odwołanych pokazów (Radom – wczoraj, Warszawa, Rzeszów i Mielec – dzisiaj) zostaną Wam zwrócone w ciągu 14 dni.
Aby otrzymać zwrot należy wypełnić formularz na stronie:

https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy

Należy wybrać opcję „zwrot przelewem – w następstwie COVID…”, a w dodatkowych informacjach dopisać: „Proszę o zwrot w ciągu 14 dni”.
Informację o odwołaniu podjęliśmy kilka minut temu i niezwłocznie Was o tym informujemy. Liczymy, że dzięki temu uda Wam się jeszcze uratować magię Walentynek. Dla nas z pewnością będą one niezapomniane, choć nie tak je sobie wyobrażaliśmy.

Trzymajcie się ciepło, zdrowo i bezpieczne!
Ekipa Walentynkowego Kina Samochodowego

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa