W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Walentynkowe Kino Samochodowe

Walentynkowe Kino Samochodowe to druga edycja ogólnopolskiej trasy organizowana przez Fundację Młodych Liderów. Tegoroczna trasa będzie pełna miłości, a to za sprawą walentynkowego charakteru całego wydarzenia!

Wyjątkowe kino organizowane z myślą o zakochanych dostarczy niezapomnianej i przede wszystkim bezpiecznej rozrywki mieszkańcom, którzy w walentynki chcą miło spędzić czas ze swoją drugą połówką.

Fundacja Młodych Liderów to organizacja, która specjalizuje się w tworzeniu imprez plenerowych na tysiące osób. Corocznie kształci młode osoby, które poprzez projekty społeczne wpływają na pozytywną zmianę otoczenia. Ich zadaniem jest tworzenie przyszłości w różnych dziedzinach, w tym rozrywki i wydarzeń.

Kina i restauracje wciąż zamknięte, imprezy również odwołane, jednak walentynki muszą się odbyć, bo miłość nigdy nie robi sobie przerwy! Właśnie dlatego zrodził się pomysł Walentynkowego Kina Samochodowego, które w bezpieczny sposób pozwoli oderwać się od rzeczywistości i każdego uczestnika wprawi w miłosny nastrój. Ogromne zainteresowanie zeszłorocznym tego typu kinem sprawiło, że Młodzi Liderzy przygotowują coś specjalnego dla zakochanych w dniu ich święta!

Jak to będzie wyglądać? Cała trasa odbędzie się w weekend 13-14 luty. W Mielcu Kino Samochodowe, pojawi się w niedzielę – 14 lutego, na Targowisku Miejskim przy ulicy Sportowej. Na ekranie o powierzchni 100 m2 wyświetlony zostanie romantyczno-komediowy film, który uprzednio wybiorą mieszkańcy w głosowaniu na Facebooku. Dźwięk będzie przesyłany falami radiowymi, prosto do samochodów. Dzięki takim rozwiązaniom, uczestnicy będą dobrze widzieć ekran oraz doskonale odbierać dźwięk. Całe wydarzenie przybierze romantyczny charakter, w którym nie brak miłości i czerwonych serc! Dodatkowo przewidziane są atrakcje i konkursy internetowe.

Sprawdź to!

https://www.facebook.com/events/1711007379095817

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa