W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Walne Zebranie Gminnej Spółki Wodnej

W dniu 31.01.2020 r. odbyło się Walne Zebranie Przedstawicieli Gminnej Spółki Wodnej w Padwi Narodowej. Wśród zaproszonych gości byli Wójt Gminy Pan Robert Pluta i Sekretarz Gminy Pani Małgorzata Brożyna.

Przewodniczący Gminnej Spółki Wodnej Pan Marian Rup przedstawił sprawozdanie z realizacji działalności prac w 2019 r. Prace na rowach melioracji wodnych zostały wykonane w kwocie 51.059,22 zł.

W 2019 roku Gminna Spółka Wodna w Padwi Narodowej otrzymała dotację celową z Gminy Padew Narodowa na bieżącą konserwację i utrzymanie rowów melioracyjnych w kwocie 20.000,00 zł, oraz dotację z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w kwocie 5.400,00 zł. Łącznie wpływy z dotacji dla GSW Padew Narodowa wyniosły 25.400,00 zł.

Przewodniczący odniósł się do niskiej ściągalności składek członkowskich (28.197,39 zł) i do zwiększającej się z roku na rok kwoty zaległości w ich ściągalności. Niski wpływ składek członkowskich powoduje mały zakres wykonania prac na rowach melioracyjnych. Z braku ściągalności składek Gminna Spółka Wodna nie jest w stanie wykonać prac na wszystkich rowach melioracyjnych.

Przedstawiciele Gminnej Spółki Wodnej uchwalili składki członkowskie na 2020 rok w kwocie 30 zł. za 1 ha gruntu. Wysokość składki członkowskiej nie uległa zmianie w porównaniu z rokiem ubiegłym.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego i Noworodkowego Szpitala Specjalistycznego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi piłkarze Stali Mielec na turnieju we Włoszech [FOTO]

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa