W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Wandal z Tuszowa Narodowego

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym zatrzymali sprawcę wybicia szyby w warsztacie oraz uszkodzenia ogrodzenia jednej z posesji w Grochowem. 47-letni podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.
Policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do budynku. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili, że sprawca wybił okno w warsztacie samochodowym oraz uszkodził część ogrodzenia składającego się z metalowych przęseł.

Czynności policyjne przeprowadzone na miejscu zdarzenia pozwoliły ustalić, kto jest sprawcą tego uszkodzenia.

Policjanci zatrzymali 47-letniego mężczyznę spokrewnionego z właścicielem posesji, na której doszło do uszkodzeń. Właściciel oszacował wartość strat powstałych w wyniku uszkodzenia na kwotę 1500 złotych.

 
47-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyznę w policyjnych aresztach. Kolejnego dnia funkcjonariusze przedstawili podejrzanemu zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa, tłumacząc swój czyn nieporozumieniami z mężczyzną, który w tym dniu przebywał na posesji jego rodziny.

 

0004NMZRWBRYL0AD-C438

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Sprawca przemocy w rodzinie trafił do aresztu

Wiadomości Mielec

Dzisiaj w Mielcu policja zanotowała zwiększoną aktywność oszustów

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa