21 lipca 2019 (niedziela) - 4:57
Warsztat samochodowy Auto-Krak zaprasza na film
Warsztat samochodowy Auto-Krak zaprasza na film
Warsztat samochodowy Auto-Krak zaprasza na film
Informacje

Warsztat samochodowy Auto-Krak zaprasza na film

Jesteśmy firmą działającą bardzo prężnie na rynku samochodowym. Wiele wdrożonych przez nas rozwiązań jest unikalnych w skali kraju dzięki czemu klienci przyjeżdżają nawet z najodleglejszych zakątków Polski. Nasze motto to ‚Wysoka jakość za rozsądną cenę’  – Podkreśla Pan Zbigniew – właściciel warsztatu.

Sukces na rynku zawdzięczamy w dużej mierze nowoczesnym mediom – naszą stronę odwiedziło ponad pół miliona osób szukających porad samochodowych, zachęciło nas to do otwarcia własnego kanału w serwisie youtube. – Chcielibyśmy zaprezentować Państwu kilka usług możliwych do wykonania w naszym warsztacie, w tym celu powstał film który obejrzeć można poniżej.

– Nasz szef zwykł mawiać ‚Usługę można wykonać na trzy sposoby: tanio, szybko i dobrze, ale do wyboru mamy zawsze tylko dwie opcje’. Zajmujemy się mechaniką, Pan Zbyszek kontroluje wszystkie działania zajmując się na co dzień głównie edycją oprogramowania i wprowadzaniem kolejnych usług. To przyjemność pracować w uznanym na rynku zakładzie, świadczy się tu kompleksowe usługi, nie zdarza nam się wypuszczać klientów z niesprawnymi wozami – twierdzą pracownicy.

Warsztat samochodowy Auto-Krak zaprasza na film
Stronę internetową warsztatu Auto-Krak odwiedzają setki tysięcy osób. – To zasługa tego że bezinteresownie służymy pomocą, nasze porady są fachowe i bezpłatne, to przyciąga ludzi – sekret sukcesu zdradza człowiek prowadzący stronę warsztatu.

Wielu klientów pyta o możliwość tuningu czy wyprogramowania poszczególnych funkcji – zaworów EGR, piszczącego kontrolera zapiętych pasów, klap wirowych, filtra cząstek stałych (DPF). Takie zabiegi są naszą specjalnością. Modyfikujemy oprogramowanie we wszystkich, nawet najnowszych modelach samochodów. Specjalizujemy się w naprawie pojazdów marki opel oraz pokrewnych (Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Chevrolet), nie straszne nam są jednak również inne pojazdy (VW, Audi, BMW, Mercedes, Skoda).

Firma Auto-Krak współpracuje z wieloma mechanikami – również zagranicznymi. Ogrom wiedzy z zakresu mechaniki i programowania dobrze odzwierciedla mapa warsztatów współpracujących którą można znaleźć na stronie firmowej – www.auto-krak.pl

Materiał promocyjny

Zachęcamy do skorzystania z usług warsztatu Auto-Krak. To miejsce godne polecenia w którym panuje świetna atmosfera, a powrót z warsztatu zawsze na ustach klientów wywołuje szczery uśmiech.

Warsztat samochodowy Auto-Krak zaprasza na film

Zobacz też...

Dodaj komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości
%d bloggers like this: