W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Warsztaty – „nieRobaki czyli wielka granda o owady”

Miejska Biblioteka Publiczna SCK ma sporo propozycji dla dzieci podczas ferii zimowych. Jedną z nich są zajęcia o owadach „nieRobaki czyli wielka granda o owady”, na które MBP zaprasza SCK 18 stycznia w godz. od godz. 10 do 13.

Zajęcia entomologiczne poprowadzi Łukasz Szatan, prawdziwy fachowiec – leśnik z Nadleśnictwa Tuszyma. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, jak odróżnić owady od robaków, czym jest pokładełko i przezmianka, po co im paski i kropki i wiele innych, cennych informacji.

Warsztaty, nie po raz pierwszy prowadzone przez leśnika z Nadleśnictwa Tuszyma, zawsze wzbudzają zainteresowanie. Dzieci o wiele łatwiej przyswajają cenne informacje, gdy podaje się je poprzez zabawę, mają kontakt z prawdziwymi owadami, oglądają prezentację. Finał stanowi zawsze grupowa zabawa. 

Dzieci w wieku od 7 lat można zapisywać na zajęcie pod nr tel. 17 787 49 13 (zapisy w godzinach pracy Biblioteki przy ul. Kusocińskiego).

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa