W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Warsztaty, spotkanie z poetą, koncert czyli ,,Przeciągi literackie 2018”

W środę, 25 kwietnia, zamknęliśmy II etap tegorocznych ,,Przeciągów literackich”. Młodzież z mieleckich gimnazjów i liceów, która 13 kwietnia, podczas warsztatów poetycko-plastycznych, tworzyła komiksy na podstawie wiersza Rafała Rutkowskiego, miała okazję zobaczyć efekty swojej pracy w specjalnym wydawnictwie.

Z wielkim entuzjazmem o jakości komiksów stworzonych w tej edycji ,,Przeciągów” mówił Maciej Pałka z Lublina, a uczestnicy warsztatów mogli poznać osobiście poetę, którego wiersz był inspiracją do ich pracy.

Z poetą Rafałem Rutkowskim o inspiracjach twórczych, surrealizmie (i innych nurtach), a także przyszłości poezji rozmawiał Kamil Brewiński.
Już w sobotę, 28 kwietnia, finał tegorocznej edycji ,,Przeciągów literackich”. Kilka miesięcy temu postanowiliśmy zaprosić do Mielca Darię Zawiałow, aby wystąpiła z koncertem wieńczącym ,,Przeciągi”. Dwa dni temu wokalistka otrzymała 2 Fryderyki.
A już w sobotę Daria Zawiałow będzie z koncertem u nas.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa