W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Warsztaty Tańcowała igła z nitką w Pałacyku Oborskich

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu zaprasza na kolejne warsztaty realizowane w ramach cyklu Sobota w Pałacyku. W najbliższą sobotę 21 kwietnia w godzinach 16.00-18.00 odbędą się comiesięczne Rodzinne warsztaty artystyczne tym razem o żartobliwej nazwie Tańcowała igła z nitką.

W czasie zajęć uczestnicy sprawią, że Muzeum wypięknieje, a efekty ich pracy będą oglądali wszyscy zwiedzający. Zadaniem dzieci oraz rodziców będzie wykonanie filcowych elementów i udekorowanie nimi tytułową igłą z nitką pokrowców na muzealne poduchy. Świetna zabawa podczas zajęć gwarantowana.


Przypominamy, że sobotnie zajęcia w Muzeum umożliwiają wspólne spędzanie czasu przez dzieci z rodzicami lub opiekunami w sposób ciekawy, rozwijający i kreatywny.
Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 5-11 lat wraz z opiekującymi się nimi dorosłymi.
Koszt to jedyne 3 zł od osoby.
Zapraszamy do zapisów telefonicznych pod numerem: 17 586 42 32. Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszenia.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa