W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Historia Sport

Wąs historyczny. PZL Mielec wspierają akcję #movember

Piłkarze ręczni SPR Stal Mielec po raz kolejny wzięli udział w akcji #movember, mającej na celu sprowokowanie dyskusji i zwiększenie świadomości na temat profilaktyki nowotworowej wśród mężczyzn.

W minionym tygodniu zaprosili do wsparcia kampanii również Polskie Zakłady Lotnicze poprzez udostepnienie do celów wykonania zdjęć repliki samolotu Łoś.

W efekcie naszej współpracy powstały zdjęcia, które prezentujemy w galerii poniżej. W role modela wcielił się brawurowo Adrian Wojkowski, który został Ambasadorem akcji z mieleckiego klubu.

Swoich ambasadorów mianowały wszystkie kluby PGNiG Super Ligii Mężczyzn. Na co dzień Adrian jest kołowym drużyny SPR Stal Mielec. Do zespołu dołączył w bieżącym sezonie.

Akcja #Movember polega na zapuszczaniu i noszeniu w listopadzie wąsów, które stały się symbolem kampanii. Prowokują one do dyskusji by uświadamiać chłopców i dorosłych mężczyzn, jak ważne są regularne badania i dbanie o swój stan zdrowia.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa