W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Ważne wsparcie dla gminy Tuszów Narodowy

Wizyta Senatora Zdzisława Pupy w Tuszowie Narodowym była okazją by podziękować Senatorowi, a na jego ręce również innym parlamentarzystom w osobach Tomasza Poręby – Posła do Parlamentu Europejskiego, Ministra Sprawiedliwości Marcina Warchoła, Ministra Infrastruktury Rafała Webera, za wspieranie gminy. 

Cieszę się z uzyskanych środków z Rządowego Programu Inwestycji w kwocie 1 920 000 zł na jakże potrzebny i oczekiwany remont i modernizację Ośrodka Zdrowia w Tuszowie Narodowym

Panu Senatorowi dziękujemy również za przedstawienie na senackiej Komisji Rolnictwa trudnej sytuacji w rolnictwie m.in. na przykładzie rolnika z naszej gminy sprzedającego trzodę chlewną. Już widać pierwsze efekty upominania się o naszych gospodarzy. 

Nasi parlamentarzyści, o których wspomniałem wyżej, nie szukają poklasku w mediach, lecz konkretnie wspierają samorządy i rozwiązują trudne sprawy naszych mieszkańców za co należy się im ogromna wdzięczność i podziękowanie co niniejszym czynię.

Wójt Gminy Tuszów Narodowy

Andrzej Głaz

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

ZPiT „Chorzelowiacy” uświetnili swój jubileusz [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa