Ważne zwycięstwo siatkarek w meczu na szczycie [FOTO, VIDEO]

W sobotę siatkówka kobiet zagościła w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3. W meczu na szczycie w I ligi nasza drużyna zmierzyła się z wiceliderkami z Poznania.

Spotkanie przy intensywnym dopingu zakończyło się zwycięstwem Stali nad Eneą Energetykiem Poznań 3:1.

Pierwszy set gospodynie oddały gościom po wyrównanej grze do samego końca. Kolejne części meczu przebiegały pod dyktando biało – niebieskich siatkarek. Stal zdominowała parkiet i wszystkie 3 sety wygrała z dużą przewagą. To bardzo ważne zwycięstwo na szczycie tabeli pokazuje, że Mielczanki z kompletem punktów są liderem rozgrywek i prowadzą w tabeli 1 Ligi Siatkówki Kobiet.

MVP: Emilia Mucha

ITA TOOLS Stal Mielec – Enea Energetyk Poznań 3:1
(23:25, 25:19, 25:16, 25:18)