Ważny mecz zakończył się zwycięstwem. ITA TOOLS Stal Mielec – LoS Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0

W sobotę nasze siatkarki rozegrały ligowe spotkanie z sąsiadkami z tabeli pierwszoligowej. ITA Tools Stal Mielec pewnie pokonała Los Nowy Dwór Mazowiecki 3:0. Pierwsze dwa sety Mielczanki kompletnie zdominowały rywalki na parkiecie. Wygrały sety 25:15.

Ostatni trzeci set okazał się najbardziej zacięty, ale i w nim ITA Tools pokazał swoją wyższości i na boisku i w tabeli.

Stal w końcówce okazała się znowu lepsza, wygrywając set 25:23 i cały mecz, zwiększając przewagę nad Nowym Dworem Mazowieckim tabeli.

W Stal Mielec ma teraz na koncie 54 punkty i jest nadal wiceliderem.