W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wczoraj na drogach powiatu mieleckiego doszło do kilku kolizji i dwóch wypadków drogowych

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Mielcu przy ul. Al. Jana Pawła II. Kierujący bmw potrącił rowerzystę, który po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Wczoraj na drogach powiatu mieleckiego doszło do kilku kolizji i dwóch wypadków drogowych. Pierwszy wypadek miał miejsce w Padwi Narodowej ok. godziny 14.45. Tam kierujący samochodem osobowym kia, jadąc w kierunku Mielca zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowego z samochodem ciężarowym.

W wyniku zdarzenia 58-letni mieszkaniec Sandomierza, który kierował samochodem osobowym, trafił do szpitala. Utrudnienia na trasie relacji Mielec – Tarnobrzeg trwały kilka godzin. Pracujący na miejscu policjanci kierowali pojazdy na objazdy.

 

 

Do drugiego wypadku doszło na al. Jana Pawła II w Mielcu ok. godziny 19.20. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący bmw, 22-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, potrącił 70-letniego rowerzystę, który wjechał na przejście dla pieszych tuż przed nadjeżdżający pojazd. Kierujący jednośladem trafił do szpitala, gdzie zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia wraz z dokumentacją fotograficzną oraz szkicem. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić przyczyny zdarzenia i jego dokładny przebieg. 22-letni kierujący BMW został zatrzymany. W chwili zdarzenia był trzeźwy.  W sprawie trwają dalsze czynności.

KPP Urszula Chmura

 

 

Zobacz też...

2 komentarze

Jadzia 4 stycznia 2017 (środa) at 13:41

To romek sie nie popisal kolejnym razem

Odpowiedz
Jadzia 4 stycznia 2017 (środa) at 14:18

Zostala mu chyba hulajnoga :razz:

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa