W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Sport

Wczoraj odbyły się finały Play-off I ligi Siatkówki Kobiet. ITA TOOLS Stal Mielec – San-Pajda Jarosław 3:1 [FOTO]

ITA TOOLS Stal Mielec będąc drugim zespołem w tabeli, bierze udział w fazie play-off.

Siatkarki ITA TOOLS Stal Mielec są teraz półfinalistkami rywalizacji play-off w I lidze. Podopieczne trenera Mirosława Zawieracza pokonały SAN-Pajda dwa razy.

Nasza drużyna w drugim meczu z San-Pajda Jarosław wygrała 3:1 i teraz zagra z LOS-em Nowy Dwór Mazowiecki o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

W finałach jest już Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów, które wygrały dwa razy z Karpaty Krosno Glass-Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie.

Wczorajsze derby Podkarpacia były zdominowane przez gospodynie. Biszkopty z Jarosławia tylko w jednym secie nawiązały walkę, osiągnęły przewagę i doprowadziły do zwycięstwa. Pozostałe części meczu należały do Stali. Trener drużyny z Jarosławia ewidentnie nie wytrzymywał presji i może to zaważyło na słabej grze San Pajdy.

ITA TOOLS Stal Mielec – San-Pajda Jarosław 3:1 (25:20, 23:25, 25:21, 25:22)

MVP: Sandra Szczygioł

Składy ITA Tools Stal Mielec: 

Gawlak (1), Samul (2)(libero), Stroiwąs (5), Molenda (6), Bryda (7), Czerwińska (9), Kuźniar (10), Mras (11), Hnatyszyn (13), Pancewicz (15), Lach (12), Szczygioł (16), oraz Muszyńska (17)

1 Trener: Mirosław Zawieracz

2 Trener: Arkadiusz Siuta

Fizjoterapeuta: Michał Dopart

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa