W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Weekend z Policją

Weekend z policjantami spędzili mieszkańcy mieleckiego osiedla Wolności, Otałęży oraz Sarnowa. Gospodarze rodzinnych festynów organizowanych na terenie powiatu zaprosili do udziału w nich policjantów. Funkcjonariusze prezentujący sprzęt  policyjny i swoje umiejętności wzbudzili spore zainteresowanie, nie tylko najmłodszych uczestników spotkań.


Policjanci mieleckiego wydziału prewencji oraz wydziału kryminalnego wzięli udział w rodzinnych festynach organizowanych w ubiegły weekend na terenie powiatu. W sobotę policjanci zawitali na mieleckim osiedlu Wolności, gdzie festyn organizowany przez Radę Osiedla zgromadził kilkudziesięciu najmłodszych zainteresowanych pracą Policji.

Kolejne spotkania z policjantami odbyły się w Otałęży i Sarnowie. Funkcjonariusze prezentowali sprzęt policyjny i wyposażenie oraz chętnie rozmawiali o trudnej pracy policjanta z najmłodszymi. Praca Policji, szczególnie ta należącą do wydziału kryminalnego zainteresowała także dorosłych uczestników spotkań.

Motocykle policyjne oraz baloniki z logo mieleckiej komendy Policji , rozdawane dzieciom przez policjantów prewencji również cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

 

0h0h

 

 

1khi

 

 

13413693_1726667254255246_5046178832162876598_n

 

 

edced

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa