W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Wernisaż malarki w mieleckiej Galerii ESCEK [FOTO]

Przez całe wakacje galeria ESCEK gościć będzie prace mielczanki, Natalii Talarek Oswald. W piątek, 28 czerwca, odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej „Z ognia, wody i snu”.

Natalia Talarek-Oswald podczas wernisażu opowiedziała o swojej pracy, o kulisy powstawania swoich obrazów i rysunków. Wernisaż prowadziła Justyna Pomykała-Berrached.

Natalia Talarek-Oswald jest malarką, ilustratorką i graficzką. Jest absolwentką Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Pochodzi z Mielca, ale obecnie mieszka wraz z rodziną w Częstochowie i tam od 2012 r. prowadzi Tęczówka Studio – pracownię warsztatową i ilustratorską, która zajmuje się organizacją i prowadzeniem warsztatów plastycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Studio współpracuje z instytucjami kultury, bibliotekami, szkołami.

Artystka uczestniczyła w wielu wystawach indywidualnych, jak i zbiorowych. W mieleckiej Galerii ESCEK prezentuje swoją twórczość po raz drugi. Jej pierwsza wystawa miała miejsce w 2009 r. 

Wystawa potrwa do 1 września. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa