Imprezy masowe i koncerty Materiały video Sport WYRÓŻNIONE (dodatkowa)

Wicelider bułgarskiej ekstraklasy CSKA Sofia i FKS Stal Mielec zakończyły mecz remisem 1:1 [VIDEO]

Podczas zimowego zgrupowania drużyny w Turcji nasza drużyna zagrała dziś drugi sparing z 31-krotnym mistrzem Bułgarii.

Obie drużyny zaczęły mecz aktywnie, ale rzadko osiągały wyraźną pozycję bramkową. W 27 minucie gola po dośrodkowaniu głową strzelił Krastev. Stal przejęła większą kontrolę na boisku, ale nie zdołała pokonać bramkarza.

Stopniowo aktualny zwycięzca Pucharu Bułgarii wyrównał grę i z kolei próbował na lewym skrzydle testować doświadczenie przeciwnika.

W przerwie zmieniono cały skład CSKA. Zamiast jednak zwiększyć przewagę, pozwoliło to na wyrównanie – w 55. minucie szybki Koki Hinikio strzelił bramkę na 1:1. Dziesięć minut później jeden z bułgarskich zawodników otrzymał kontrowersyjną czerwoną kartkę za faul na przeciwniku, W 73. minucie turecki sędzia wykluczył kolejnego zawodnika CSKA.