W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł przy ul. Reja otworzył w Mielcu swoje biuro [FOTO, VIDEO]

Wczoraj w Mielcu odbyła się konferencja prasowa ministrów: Marcin Warchoł Jacek Ozdoba i senatora Zdzisława Pupy.

Wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł i działacze Solidarnej Polski otworzyli w Mielcu swoje biuro, w którym będzie miało miejsce pomocy prawnej i solidarnościowej dla wszystkich potrzebujących w temacie czystości powietrza.

Komentarz firmy Kronospan do wczorajszej konferencji prasowej ministra Marcina Warchoła.

Przekazaliśmy prokuraturze, w wymaganym terminie, wszystkie dokumenty, o które wnioskowała. Nie mamy w chwili obecnej żadnych otwartych kwestii dotyczących prowadzonego postępowania, naszego w nim udziału i nie dostaliśmy informacji, co do decyzji, jakie w tej sprawie zapadły. Korzystając z okazji otwarcia Biura Poselskiego w Mielcu, ponawiamy nasze zaproszenie dla Pana Ministra Marcina Warchoła do naszego zakładu w Mielcu, aby umożliwić Panu Ministrowi poznanie naszej działalności od podszewki. Warto przypomnieć, że wszystkie zakłady produkujące płyty drewnopochodne, zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej, w tym również nasz, działają w oparciu o unijne przepisy BAT – Najlepsze Dostępne Technologie, które są identyczne dla wszystkich państw członkowskich w tym także dla Polski.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z całej konferencji.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa