W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Sport

Wicemistrzowie Polski odwiedzili Starostę

Delegacja członkowska Automobilklubu Mieleckiego przybyła z wizytą do Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły.

Weronika Czerwińska, Mateusz Machnik, Jacek Kusek, Grzegorz Skowron to uczestnicy XVI Mistrzostw Polski Ratowników Drogowych PZM.

Załoga Automobilklubu Mieleckiego w składzie Weronika Czerwińska i Mateusz Machnik wywalczyła II miejsce w klasyfikacji załóg. Tym samym zdobyli tytuł Wicemistrzów Polski Ratowników Drogowych PZM w 2016 roku.

W klasyfikacji klubowej dwie załogi Czerwińska – Machnik oraz Jacek Kusek i Grzegorz Skowron uplasowali się na drugim miejscu. Komisja sędziowska oceniająca i punktująca wszystkie startujące zespoły wybrała najlepszą Ratowniczkę Mistrzostw, została nią Weronika Czerwińska z Mielca.

 

958103790

 

Reprezentacja Automobilklubu, która na spotkanie do starostwa  przybyła wraz z Prezesem Zarządu Klubu Grzegorzem Stryjskim pochwaliła się zdobytymi pucharami oraz podzieliła wrażeniami z gospodarzem powiatu, który pogratulował osiągnięć i życzył dalszych sukcesów.

 

237641001

 

1601935894

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa