W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Więcej połączeń na lotnisku Rzeszów-Jasionka

Polskie Linie Lotnicze Lot uruchamiają nowe połączenie z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Od 12 czerwca będzie można polecieć do Wenecji.

W niedzielę samolot odleci o godz. 6.35, a na miejscu będzie o 8.50.

Wspaniale miejsce naszpikowane zabytkową architekturą, urokliwymi mostami – mówi Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Jeszcze kilka tygodni w planach było uruchomienie połączenia Rzeszów-Odessa, ale po inwazji rosyjskiej plany musiały zostać zmienione.

Sezon letni zapowiada się dla Jasionki optymistycznie. Łącznie będzie 16 destynacji, prawdopodobnie najwięcej w historii firmy. Do tego loty czarterowe do Tirany (Albania), Loty Rzeszów-Burgas już w czerwcu, Heraklionu, Rodos, Zakynthos (Grecja), Majorka (Hiszpania), Antalia i Bodrum (Turcja).

Loty regularne będą do Gdańska oraz do Olsztyna. Zwiększy się także liczba połączeń do Warszawy.

Wizz Air wznawia loty z Polski (w tym z Jasionki) i ogłasza promocję.

Od 19 czerwca z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka liniami Wizz będzie można dolecieć do Burgas, miasta w Bułgarii, nad Morzem Czarnym. Samoloty latać będą dwa razy w tygodniu w czwartki i w niedzielę.

Bilety są na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Uruchamia promocję na wybrane loty i 20%** zniżkę.

1 sierpnia rozpoczną się loty do Burgas z Krakowa. Natomiast 19 września 2022 linia zainauguruje loty z Krakowa do Lyonu we Francji.

Wizz Air posiada flotę 150 samolotów typu Airbus A320 i A321. Linia otrzymała tytuł Linii Lotniczej Roku 2020 według ATW – nagrodę dla podmiotów indywidualnych i organizacji wyróżniających się wydajnością, innowacyjnością i doskonałą obsługą.

Wizz Air oferuje obecnie ponad 180 tras do 25 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce.

Źródło: Gospodarka Podkarpacka

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa