W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Wieczór z muzyką na żywo w Hadesie [FOTO, VIDEO]

W drugą sobotę wakacji, 04.07.2020r. Klub Muzyczny Hades zaprosił publiczność na wieczór z muzyką na żywo. Gwiazdą wieczoru był QUE PASSA TRIO.Fenomenalny zespół muzyczny, założony w 1997 roku w Krakowie z inicjatywy Jarosława Dzienia, gitarzysty i kompozytora. 

  Que Passa to fuzja bogatego harmonicznie flamenco, zrytmizowanej muzyki latynoamerykańskiej, a wszystko podparte feeling’iem jazzowych improwizacji. 
Dla tak ambitnego projektu niebagatelny stał się dobór muzyków, którzy wraz z liderem to absolwenci polskich akademii muzycznych. 
Jarosław Dzień – gitara akustyczna i flamencoMarcin Hilarowicz – gitara akustycznaTomasz Bielecki – instrumenty perkusyjne 


   Na repertuar zespołu składają się głównie autorskie kompozycje Jarosława Dzienia, a dzięki znakomitemu warsztatowi muzycznemu zespół z powodzeniem wykonuje również utwory takich Mistrzów jak: Chick Corea, John McLaughlin czy Al di Meola.   O klasie grupy stanowią także liczne wyróżnienia oraz wydarzenia, wśród których wymienić można m.in. Jazz Juniors ’99, nagrania dla telewizji TVN, support przed Rafaelem Cortezem, grupą El Bicho czy Fishem (Marillion), występy na Targach Muzycznych we Frankfurcie (Musikmesse 2003) na zaproszenie niemieckiej firmy Pro Arte, Trigonajazz Festival 2007 w Mołdawi, nagroda na Festiwalu w Opolu – KFPP Debiuty 2006.


Słuchając kolejnych utworów zespołu można zakochać się w tej muzyce.
Mając tak utalentowanych polskich muzyków możemy być dumni, że to „nasze chłopaki”.Dla takich występów warto żyć.Wszyscy obecni podczas wieczoru głośno i wyraźnie to potwierdzili.Que Passa to artyzm w najwyższej jakości i klasie.Fantastyczny występ, którego nie sposób będzie szybko zapomnieć. 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości