W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Wielbłąd nie przyjedzie, ale Orszak i tak ruszy! [VIDEO]

Wielopole Skrzyńskie, Kosina czy Góra Kalwaria to jedne z 10 miejscowości, które znalazły się w finale konkursu „Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony!” organizowanego przez Fundację Orszak Trzech Króli.

Głosowanie trwało do godziny 12:00, 24 listopada br.

Jak wypadli mielczanie?
Mobilizacja w mediach i walka o każdy głos do ostatniej chwili, zapewniły Mielczanom 17. lokatę spośród niemal 170 miejscowości, które stanęły w szranki w walce o egzotycznego gościa. Mielec przegonił m.in. Mrągowo, Konin, Świdnik, czy Sanok.


Organizatorzy mieleckiego Orszaku podkreślają fakt, że w promowanie konkursu zaangażowały się lokalne media i wielu mieleckich społeczników, którzy już dziś stanowią świetny kapitał ludzki dla wydarzenia, które w zagości w naszym mieście za nieco ponad miesiąc. Wszystkim zaangażowanym: portalom internetowym, gazetom, radiu, mieleckim społecznikom serdecznie dziękujemy za entuzjazm i dobre serce jakim wykazali się kibicując i aktywnie wspierając nasze miasto w konkursie. Dziękujemy też wszystkim, którzy oddali swój głos i zachęcali do tego swoich bliskich. Za rok na pewno się uda!
Największe Jasełka w Polsce organizowane są regularnie od 2009 roku. W 2017 roku barwne korowody, które do stajenki poprowadzili Trzej Królowie zorganizowane zostały w ponad 500 miejscowościach.  II Mielecki Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami miasta 6 stycznia 2018 roku.
Pełne wyniki konkursu tutaj: http://orszak.org/konkursy/results,23.html

A tak było w Mielcu rok temu w mroźny piątek 6 stycznia 2017 roku.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9v0GIVdtIkI&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa