W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wielki pożar w Woli Ocieckiej. Strażacy całą noc walczyli z ogniem [FOTO, VIDEO]

Wczoraj w nocy zaczął palić się zakład produkcyjny sąsiadujący z dworkiem w Woli Ocieckiej. Prawdopodobną przyczyną pożaru był zapłon materiału w urządzeniu pracującym laserem.

Strażacy do rana walczyli z pożarem przy temperaturze ok. -15°C. Obecnych było ponad 30 zastępów straży pożarnej. Płomienie objęły całą halę oraz część budynek administracyjny. Akcja gaśnicza trwała do rana. Zakład produkcyjno-handlowy Art-Progress spłonął doszczętnie. Jedna osoba doznała poparzeń. Obecnie trwa szacowanie strat i uprzątanie pogorzeliska.

Do akcji zadysponowano wiele jednostek z obwodu podkarpackiego (W tym m.in Jasło, Krosno, Łańcut), w gotowości pozostawał też obwód małopolski. Po północy wyjechał z Rzeszowa również samochód dowodzenia, na miejscu pracowały wozy ze sprzętem do ochrony dróg oddechowych oraz ciężkie wozy bojowe. Z Mielca na miejscu pracowały 4 wozy bojowe PSP (w tym dwa wysięgniki i beczka).

 

Fot. OSP, Czytelnicy

 

Więcej video wkrótce…

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Niedziela pod znakiem gwałtownej aury [FOTO]

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał w zaparkowany samochód

Wiadomości Mielec

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa