W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Wierszyki, które ćwiczą języki – konkurs

W Przedszkolu Miejskim nr 16 im Jaś i Małgosia w Mielcu odbył się przedszkolny konkurs recytatorski pt. „Wierszyki, które ćwiczą języki”.

Konkurs adresowany był do dzieci starszych 5-6 letnich, a przygotowanie dzieci do konkursu było w rękach rodziców.

Celem konkursu było upowszechnienie kultury żywego słowa, wiedzy logopedycznej, troska o poprawność artykulacyjną oraz rozbudzenie wyobraźni. W konkursie walczyło o zwycięstwo 13 uczestników, których prezentacje i interpretacje wierszy zachwyciły publiczność i samych jurorów. W trakcie konkursu wszystkie dzieci uczestniczyły w zabawach logopedycznych, śpiewały i ilustrowały piosenki logorytmiczne.

Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, w związku z czym JURY miało ciężki orzech do zgryzienia. Jurorzy – pani dyrektor Grażyna Ciepiela, logopeda Jolanta Szmagała i przedstawicielka Rady Rodziców Eliza Bugaj po bardzo burzliwych obradach wyłoniła zwycięzców…. wszyscy zostali zwycięzcami.

Uczestnicy obdarowani zostali dyplomami i atrakcyjnymi upominkami, a wspólnie spędzony czas i uśmiech na twarzach uczestników był największą nagrodą.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na rekrutację

Wiadomości Mielec

Policjant z Mielca najlepszym dzielnicowym na Podkarpaciu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ukarany mandatem w wysokości 3 tyś. złotych za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa