W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

Wigilia dla samotnych i potrzebujących [FOTO, VIDEO]

Już czwarty raz z rzędu Urząd Miejski i Hotel Iskierka przy wsparciu licznych darczyńców, wolontariuszy, harcerzy a w tym roku także pracowników MOPS-u zorganizowali Miejską Wigilię dla samotnych i potrzebujących.

Przy wigilijnych stołach w namiocie na placu AK zasiadło ponad 200 osób. Przygotowano dla nich tradycyjne wigilijne potrawy, nie zabrakło barszczu, ryb, pierogów i słodkiego poczęstunku.

Świąteczno-noworoczne życzenia wszystkim składał prezydent Mielca Jacek Wiśniewski z małżonką. Dzielono się opłatkiem, kolędowano, a na koniec uczestnicy spotkania odebrali świąteczne paczki.

Właśnie trwa miejska wigilia dla samotnych. Prezydent Jacek Wiśniewski w swoim przemówieniu złożył uczestnikom wydarzenia serdeczne życzenia i uczcił Ś.p. Daniela Kozdębę który zapoczątkował tradycję miejskich spotkań dla samotnych po czym wraz ze swoimi zastępcami, przewodniczącym rady miasta i innymi oficjelami podzielił się opłatkiem z ludźmi zebranymi na wydarzeniu.Pełna relacja jak zwykle w najbliższych dniach pojawi się na naszej stronie www i zostanie tu udostępniona :)

Opublikowany przez W Cieniu Jupiterów Sobota, 22 grudnia 2018

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa