W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Wiktor Kawka graczem października!„Siara” zapuszcza wąsa i namawia do zbiórki!

Wiktor Kawka graczem października!
Niezmiernie miło nam poinformować iż nasz rozgrywający – Wiktor Kawka został wybrany przez kibiców Graczem Października!
„Kawa” w pokonanym polu pozostawił takich zawodników jak Sławomir Szmal i Valenton Ghionea, choć o zwycięstwie 21-latka zadecydowało zaledwie kilka głosów. Mimo to uważamy, że nagroda w pełni zasłużona, a jest nią zegarek marki Balticus „Czarny Pył”.
Gratulujemy i oby tak dalej!

„Siara” zapuszcza wąsa i namawia do zbiórki!

Listopad jest miesiącem „Movember”, który ma na celu zachęcenie jak największej ilości mężczyzn do badań profilaktycznych. Znakiem rozpoznawczym akcji jest zapuszczany wąs, lecz nasz ambasador – Adrian Wojkowski wraz z innymi zawodnikami PGNiG Superligi dzięki platformie „WayMore” postanowił również zebrać na ten cel pewną sumę pieniężną.

Każdy z zawodników na wyżej wymienionej platformie założył konto dzięki któremu dokonuje zbiórki. Co tydzień kibice na facebookowym profilu PGNiG Superligi wybierają dla ambasadorów zadanie, i tak oto czwartkowe głosowanie wygrał „Wąs w sporcie”, w związku z czym szczypiorniści muszą dać ponieść się swojej wyobraźni i przedstawić na fotografii powyższe wyzwanie. Oczywiście jest to okraszone nutką rywalizacji, gdyż celem dla każdego ambasadora jest zebranie 1000zł, a kto dokona tego jako pierwszy? Czas się przekonać!

A co o tym wszystkim sądzi Adrian „Siara” Wojkowski?
„PGNiG Superliga po raz kolejny postanowiła przyłączyć się do akcji „Movember” w związku z czym nie mogłem odmówić, abym i ja wziął w niej udział jako ambasador SPR Stali Mielec.

Włosy zgoliłem, brodę zgoliłem, wąsa zostawiłem….było ciężko, ale dałem radę, gdyż ZROBIŁEM TO DLA JAJ!
Nie bądź miętki i przyłącz się do akcji, gdyż regularne badania są ważne dla każdego z nas!

Będzie mi również niezmiernie miło jeśli postanowisz wesprzeć Fundację „Kapitan Światełko” poprzez niewielką wpłatę. Liczy się każda złotówka, a nie od dziś wiadomo, że RAZEM możemy więcej!
Buenos Aires!”

Mamy nadzieję podobnie jak i Adrian, że przyłączysz się do akcji i Ty, gdyż RAZEM możemy góry przenosić

Link do konta Adriana na portalu „WayMore”: https://waymore.pl/pl/wyzwanie/w/siara-zapuszcza-wasa/

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa