W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Wiktor Kawka i Rudolf Cuzić w siódemce kolejki!

Po meczu z MMTS-em Kwidzyn Wiktor Kawka został wybrany najlepszym graczem serii. Jak się okazało nie było to ostatnie „mieleckie” wyróżnienie, gdyż w zestawieniu „najlepszej siódemki” przygotowanym przez portal SportoweFakty.pl znalazło się aż dwóch naszych zawodników!

Wyróżnieni zostali oczywiście Wiktor Kawka oraz Rudolf Cuzić!

Portal SportoweFakty tak uzasadnił swój wybór:
Wiktor Kawka: „Bohaterem tygodnia został natomiast Kawka. 21-letni rozgrywający Stali w sobotnim meczu z MMTS-em był nie do zatrzymania. Były młodzieżowy reprezentant Polski zdobył aż 11 bramek, i to przy niezłej 73-procentowej skuteczności rzutów. W Mielcu wybrano MVP spotkania, a później kibice uznali go też najlepszym graczem serii. To wszystko na potwierdzenie słuszności pierwszego w karierze powołania do reprezentacji Polski B”.


Rodolf Cuzić: „Jedenastu bramek Kawki nie byłoby z pewnością bez fantastycznych asyst Cuzicia. Chorwat od momentu przyjazdu do Mielca robi wystarczająco dużo, by nikt z kibiców Stali nie żałował odejścia z klubu Ołeksandra Kyrylenki. Świetnie grał już w pierwszych meczach ligi, ale chyba najlepszy występ zaliczył przeciwko MMTS-owi. Do sporego worka asyst dorzucił też sześć bramek w siedmiu próbach”.

Całe zestawienie można zobaczyć tutaj: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/715430/siodemka-6-kolejki-pgnig-superligi

Chłopakom gratulujemy i liczymy na więcej!

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa