W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Wiktor Kawka w siódemce kolejki! Z KSSPR Końskie w 1/16 Pucharu Polski!

Wiktor Kawka w siódemce kolejki!

Początek roku nie był udany dla Wiktora Kawki, który meczów z Azotami Puławy, czy też KPR-em Legionowo nie mógł zaliczyć do udanych. Zupełnie inaczej było jednak podczas meczu z MKS-em Kalisz, i choć Stal przegrała to Wiktor Ponownie był utrapieniem dla bramkarzy rywali, których pokonał osiem razy!

Portal SportoweFakty.pl tak uzasadnił swój wybór: „4/11 z Azotami Puławy, 0/6 (!) z KPR-em Legionowo. Kawka na początku 2018 roku był cieniem samego siebie z poprzednich trzech miesięcy. Bez jego wsparcia Stal mogła pomarzyć o Rundzie Finałowej. Reprezentant Polski w końcu wstrzelił się w bramkę.

Z Energą MKS-em Kalisz zagrał na swoim dawnym poziomie, zwłaszcza po przerwie. Bez namysłu wychodził w górę i miotał pociski w kierunku Edina Tatara, zachwycał rzutami z biodra. Pomimo porażki 29:34, postawa Kawki (8 goli) to światełko w tunelu dla rozczarowującej ostatnio Stali.”

 

Gratulacje „Kawa”!

 

Całe zestawienie możecie zobaczyć tutaj: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/734299/beniaminek-w-natarciu-siodemka-18-kolejka-pgnig-superligi

 

Z KSSPR Końskie w 1/16 Pucharu Polski!

 

Już w najbliższą środę podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja rozpoczną zmagania w Pucharze Polski. Pierwszym rywalem Stali będzie 1-ligowiec KSSPR Końskie, w którego barwach gra nasz wychowanek – Piotr Gasin.

KSSPR występuje w rozgrywkach 1. ligi grupy B, gdzie obecnie z dorobkiem 21. punktów zajmuje 9. miejsce.

Stal będzie więc zdecydowanym faworytem tego spotkania, lecz pamiętajmy, że w Pucharze Polski już niejednokrotnie miejsce miały spore niespodzianki, w związku z czym naszego rywala w żaden sposób nie można zlekceważyć, tym bardziej, że mecz odbędzie się w Końskich.

 

1/16 Pucharu Polski: KSSPR Końskie – SPR Stal Mielec, 31.01.2018, godz. 19:00, Końskie

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa