Slider
Image default
Sport

Wiktor Kawka z powołaniem do seniorskiej reprezentacji Polski!

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na n/w cykl akcji szkoleniowych:

15.12-22.12.2017 – Gdańsk – zgrupowanie szkoleniowe
26.12-30.12.2017 – Gdańsk – turniej międzypaństwowy (BRN/BLR/JPN/POL)
02.01-04.01.2018 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa
04.01-09.01.2018 – Vigo (ESP) – turniej międzypaństwowy (ARG/BLR/ESP/POL)
09.01-15.01.2018 – Povoa de Varzim (POR) – turniej kwalifikacyjny (CYP/KOS/POR/POL)

1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
2. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock S.A
3. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock S.A.
4. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
5. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
6. Genda Paweł – MMTS Kwidzyn S.A.
7. Nogowski Adrian – MMTS Kwidzyn S.A.
8. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
9. Szpera Marek – MMTS Kwidzyn S.A.
10. Bąk Ignacy – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
11. Daćko Marek – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
12. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
13. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
14. Wróbel Mateusz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
15. Czuwara Jan – MKS Zagłębie Lubin S.A.
16. Moryto Arkadiusz – MKS Zagłębie Lubin S.A.
17. Łangowski Antoni – KPR Gwardia Opole S.A.
18. Malcher Adam – KPR Gwardia Opole S.A.
19. Kawka Wiktor – SPR Stal Mielec S.A
20. Schodowski Marcin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
21. Makowiejew Stanisław – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
22. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (Niemcy)
23. Paczkowski Paweł – HK Motor Zaporoże (Ukraina)
24. Przybylski Rafał – Fenix Toulouse Handball (Francja)
25. Syprzak Kamil – FC Barcelona Lassa (Hiszpania)
26. Walczak Patryk – Massy Essonne HB (Francja)
27. Wyszomirski Piotr – TVB Lemgo (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:
Przybecki Piotr – trener główny
Noch Paweł – trener asystent
Szmal Sławomir – trener asystent
Owczarski Tomasz – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Kardasz Sławomir – fizjoterapeuta (15-22.12 i 26-30.12)
Piwkowski Łukasz – trener przyg. motorycznego (15-22.12 i 26-30.12)
Ryckiewicz Paweł – dietetyk (15-22.12 i 26-30.12)
Gołębiewska Jagna – kierownik

I. Zbiórka zawodników w dniu 15.12.2017 (piątek) do godz. 13.30, Hotel Mercure Posejdon, ul. Kapliczna 30, 80-341 Gdańsk.

Gratulacje „Kawa”!

W 1/16 Pucharu Polski zagramy z KSSPR Końskie

W siedzibie ZPRP odbyło się losowanie par 1/16 finału o PGNiG Puchar Polski kobiet i mężczyzn.

Losowanie par odbyło się z uwzględnieniem podziału terytorialnego, jednak z zastrzeżeniem, że na tym etapie rozgrywek nie może być par reprezentujących ten sam WZPR.

1/16 finału – 31.01.2018 r.
PM/1 KS STAL GORZÓW vs SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN
PM/2 KPR OSTROVIA OSTRÓW WLKP. vs KS SPR CHROBRY GŁOGÓW
PM/3 MKS WIELUŃ vs MKS ZAGŁĘBIE LUBIN
PM/4 MSPR SIÓDEMKA MIEDŹ LEGNICA vs GWARDIA OPOLE
PM/5 KSPR GWARDIA KOSZALIN vs SPÓJNIA GDYNIA
PM/6 SPR GKS ŻUKOWO vs MEBLE WÓJCIK ELBLĄG
PM/7 MKS GRUDZIĄDZ vs WYBRZEŻE GDAŃSK
PM/8 OKPR WARMIA ENERGA OLSZTYN vs MMTS KWIDZYN
PM/9 KS SZCZYPIORNIAK DĄBROWA BIAŁOSTOCKA vs KPR LEGIONOWO
PM/10 AZS UW WARSZAWA vs PGE VIVE KIELCE
PM/11 AZS-AWF BIAŁA PODLASKA vs ORLEN WISŁA PŁOCK
PM/12 SRS CZUWAJ PRZEMYŚL vs AZOTY-PUŁAWY
PM/13 KSSPR KOŃSKIE vs SPR STAL MIELEC
PM/14 ASPR ZAWADZKIE vs ENERGA MKS KALISZ
PM/15 SPR TARNÓW vs NMC GÓRNIK ZABRZE
PM/16 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE vs PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB.

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja