W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Wiosenne trendy w Galerii Navigator

Czy wiesz jakie trendy obowiązują tej wiosny? Modne w tym sezonie będą stonowane odcienie beżu i brązu, które doskonale sprawdzą się w klasycznych stylizacjach, jak i tych bardziej codziennych. Dla odważnych hit sezonu- jednokolorowe garnitury w mocnych, żywych kolorach.

Na bardziej efektowne wyjścia styliści polecają odrobinę blasku zarówno w złocie, srebrze i miedzi. Wybierając weekendowe stylizację warto zwrócić uwagę na kwieciste wzory i batikowe motywy, które ożywią każdą szafę. Garderobę uzupełnią duże kapelusze, bogata biżuteria, minimalistyczne okulary przeciwsłoneczne czy plecione torby.

Wiosenne trendy znajdziesz w sklepach Galerii Navigator, w których trwają między sezonowe wyprzedaże. Warto polować na stylowe okazje!

Galeria Navigator jest nie tylko miejscem udanych zakupów, ale też przyjazną dla mieszkańców Mielca przestrzenią. Na odwiedzających czekają liczne udogodnienia: bezpłatne wifi, pokój rodzinny, miejsca parkingowe dla rodzin, miejsca postojowe dla rowerów i samoobsługowa stacja napraw jednośladów.


Zobacz też...