W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wiosenny koncert

Świąteczne koncerty to tradycja, którą Dom Kultury Samorządowego Centrum Kultury, mimo przeszkód związanych z kolejną falą epidemii korona wirusa, zamierza kontynuować.

Tym razem proponują muzyczny prezent z okazji świąt wielkanocnych. Koncert online będzie miał swoją premierę 5 kwietnia o godz. 12 na koncie YouTube SCK i profilu FB SCK. Muzycznym gościem wielkanocnym w domach mielczan będzie kwartet smyczkowy Quintmuse.
Wiosennie z Quintmuse
Dom Kultury SCK zaprasza na koncert wiosenny z udziałem kwartetu smyczkowego Quintmuse, który wykona utwory muzyki poważnej takich kompozytorów jak J.F. Händel, J.S.Bach, W.A.Mozart czy T. Albinioni.
Quintmuse to zespół, który kiedyś powstał przy Państwowej Szkole Muzycznej w Mielcu, a obecnie działa niezależnie. W skład zespołu wchodzą absolwenci mieleckiego PSM, w większości studenci uczelni artystycznych.
Podczas świątecznego koncertu zagrają: Kornelia Czechura (skrzypce I), Ewelina Mazur (skrzypce II), Emilia Łachut (altówka) oraz Konrad Sosiński (kontrabas).
W programie koncertu znalazły się następujące utwory: „Alleluja” z oratorium „Mesjasz” Händla, „Aria na strunie G” Bacha, Kwartet Smyczkowy G-dur (cz. 1 Presto) W.A.Mozarta, Largo z II Sonaty Albinioniego, „Eine kleine Nachtmusik” (cz. 1 Allegro i cz. 3 Menuet) W.A. Mozarta.
Dom Kultury SCK i młodzi muzycy z Quintmuse serdecznie zapraszają na koncert, którego premiera odbędzie się 5 kwietnia o godz. 12.00 na koncie Samorządowego Centrum Kultury na kanale YouTube.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa