W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wiozła oplem dzieci łamiąc przepisy i bez uprawnień

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali kierującą, która przekroczyła dozwoloną prędkość, kierowała bez uprawnień pojazdem niedopuszczonym do ruchu.

Ponadto przewoziła dzieci bez pasów bezpieczeństwa oraz fotelika ochronnego. Za popełnione wykroczenia 35-latka odpowie przed sądem.

W sobotę, na ul. Sienkiewicza w Mielcu policjanci mieleckiej drogówki, pełniący służbę na terenie Mielca, zatrzymali do kontroli drogowej kierującą oplem, która naruszyła przepisy ruchu drogowego, jadąc z prędkością 68 km/h, przy ograniczeniu do 40 km/h. Podczas kontroli okazało się, że kobieta przewoziła trójkę małych dzieci na siedzeniach z tyłu pojazdu, bez pasów bezpieczeństwa oraz fotelika ochronnego. W trakcie sprawdzania 35-letniej kierującej w policyjnym systemie okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód którym kierowała jest niedopuszczony do ruchu i nie posiada aktualnego badania technicznego.

35-latka za szereg popełnionych wykroczenia odpowie przed Sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa