W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

,,Witaj szkoło…” – zaproszenie na festyn

Samorządowe Rady Osiedli ,Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu i Spółdzielczy Dom Kultury zapraszają na osiedlowe festyny plenerowe: „WITAJ SZKOŁO”

Mnóstwo konkursów – oczywiście z nagrodami, dobra zabawa i wspaniała atmosfera. Zapraszamy, na wesoło rozpoczniemy wspólnie nowy rok szkolny. Festyny odbędą się na naszych trzech osiedlach; na osiedlu Szafera, Lotników i Kopernika.


W dniu 30 sierpnia – środa – od godziny 16: 00 odbędzie się pierwszy festyn zabawowy na osiedlu Szafera, ul. Botaniczna 1 , na placu przy Filii nr II. Kolejny festyn odbędzie się w dniu 31 sierpnia – czwartek – od godziny 16: 00 na osiedlu Lotników , na placu zabaw przy naszej Filii nr I, przy ul. Bajana 20 A. Ostatni wspólny festyn, na jaki chcieliśmy zaprosić wszystkie dzieci młodzież odbędzie się w dniu 1 września – piątek – również od godziny 16: 00 na osiedlu Kopernika ul. Kusocińskiego 13 A na placu zabaw za Spółdzielczym Domem Kultury.

Na festynach instruktorzy Spółdzielczego Domu Kultury przedstawią ofertę programową na zajęcia w SDK i Filiach na właśnie rozpoczynający się rok szkolny. Dla uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji; na najmłodszych czekać będzie „Kolorowe miasteczko” z zabawkami i sprzętem z animatorkami, które przez cały czas festynu będą się z nimi bawić, dla starszych przygotowaliśmy mnóstwo konkursów z nagrodami w postaci przyborów szkolnych i oczywiście słodyczy ufundowanych przez Urząd Miasta Mielca, Samorządowe Rady Osiedli Lotników, Szafera i Kopernika oraz Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa