W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Wizyta Świętego Mikołaja w Mielcu [FOTO]

Tradycyjnie jak co roku, korzystając z zaproszenia Prezydenta Miasta Mielca, najmłodszych mieszkańców Mielca odwiedził Święty Mikołaj.

6 grudnia b.r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu powstała Magiczna Fabryka Świętego Mikołaja, w której na dzieci czekały liczne atrakcje i niespodzianki. Każdy uczestnik zabawy miał okazję przygotować świąteczną pocztówkę czy drobne ozdoby dla najbliższych. Były też wspólne tańce, zabawy i konkursy.

Ale co najważniejsze każde dziecko miało niepowtarzalną okazję na osobiste spotkanie i chwilę rozmowy z tak długo wyczekiwanym Gościem – Świętym Mikołajem.

Rosnące zainteresowanie rodziców, radość i uśmiech na twarzach dzieci to dla mnie potwierdzenie, że tego typu inicjatywy powinny odbywać się w naszym mieście. Staramy się, aby na tych rodzinnych spotkaniach nie zabrakło atrakcji dla nikogo – powiedział Jan Myśliwiec – wykonujący zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca.

Nie zabrakło również słodkich upominków które każdy uczestnik zabawy otrzymał od radosnych Elfów – pomocników Świętego Mikołaja. Na koniec zabawy każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Impreza sfinansowana została z budżetu Gminy Miejskiej Mielec.

Joanna Szteliga

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa