W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wjechał do rowu, zostawił auto i wrócił do domu

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę (23.09) w Trzęsówce. Kierowca renault, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, a następnie oddalił się z miejsca. Policjanci zastali go w domu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci interweniowali w Trzęsówce, gdzie według zgłoszenia doszło do zdarzenia drogowego. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zauważyli znajdujący się w przydrożnym rowie samochód marki Renault. W środku, ani też w pobliżu pojazdu, nie było nikogo. Policjanci szybko ustalili właściciela renaulta, który jak ustalili zdążył wrócić do domu. 40-latek posiadał obrażenia dłoni. Policjantom wyjaśnił, że był na grzybach, gdzie spożywał alkohol, a kiedy wracał wjechał do rowu, aby uniknąć zderzenia z innym pojazdem. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Badanie wykazało 1,54 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa