Slider

Kilka godzin po włamaniu policjanci z komisariatu w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne. Skradzione przez podejrzanego przedmioty zostały wycenione na kwotę bliską 7 tys. złotych.

Policjanci ustalili, że do włamania doszło w nocy, z piątku na sobotę w ubiegłym tygodniu. Młody mężczyzna z zamiarem zdobycia pieniędzy włamał się do budynku gospodarczego, w którym właściciel przechowywał elektronarzędzia. Łupem padło kilka szlifierek, wiertarki oraz piły, a także inne narzędzia budowlane. Następnie mężczyzna udał się na sąsiednią posesję i tam z przydomowego garażu ukradł koła i felgi.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim, kilka godzin po popełnieniu przestępstwa, ustalili kto włamał się do budynków w Piątkowcu. 19-letni mężczyzna został zatrzymany. Policjanci odzyskali wszystkie skradzione przedmioty. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut włamania i kradzieży. Przedmioty, które padły łupem 19-latka wycenione zostały przez pokrzywdzonych na kwotę blisko 7 tys. złotych. Podejrzany przyznał się do popełnionych przestępstw i złożył wyjaśnienia.

Młody mężczyzna znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

KPP Urszula Chmura

Część skradzionych narzędzi

Część skradzionych narzędzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider