W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Włamywacz do altanek działkowych i piwnic usłyszał zarzuty

Policjanci ustalili sprawcę włamania i usiłowania włamania do piwnic i altanek działkowych znajdujących się na terenie Mielca. Łupem 29-letniego złodzieja padły między innymi elektronarzędzia, które wyceniono na kilkaset złotych. Podejrzany został zatrzymany i usłyszał zarzut, a funkcjonariusze odzyskali już część skradzionych przedmiotów, które trafiły do rąk właścicieli.

Mieleccy policjanci pracowali nad sprawą włamań do piwnic i altanek działkowych do których doszło na początku marca br.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze ustalili sprawcę tych włamań. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Mielca, znany policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Podczas kradzieży, jego łupem padły między innymi elektronarzędzia, pompa do wody oraz metalowe elementy. Wartość strat pokrzywdzeni wycenili na kwotę kilkustet złotych. Część przedmiotów funkcjonariusze odzyskali i oddali właścicielom.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzuty 29-latkowi. Podejrzany przyznał się do przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Za przestępstwo popełnione w warunkach recydywy, którymi był objęty mężczyzna grozi mu bezwzględna kara pozbawienia wolności. Za włamania polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa