W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Włamywacz z Padwi ujęty

Policjanci ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę, który włamał się do budynku piekarni w Padwi Narodowej. 18-latek kilkakrotnie chodził po łup w to samo miejsce. Powstałe straty zostały oszacowane na 10 tysięcy złotych.

Policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Padew Narodowa od kilkunastu dni wchodzi przez wybite okno do pomieszczeń budynku, w którym znajdowała się piekarnia. Młody mężczyzna przygotowywał sobie do kradzieży przedmioty, na których mógłby zarobić. Wybierał między innymi elementy metalowe i miedziane oraz kable i gniazdka elektryczne. Zbierając te rzeczy niszczył pomieszczenia.

Funkcjonariusze pracujący nad tą sprawą zatrzymali podejrzanego na „gorącym uczynku”. 18-latek miał na sobie kominiarkę, a w ręku latarkę. Trafił do policyjnego aresztu.

Kolejnego dnia młody mężczyzna złożył wyjaśnienia. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem oraz zarzut uszkodzenia mienia. Straty powstałe w wyniku działania młodego mężczyzny zostały wstępnie oszacowane na kwotę 10 tysięcy złotych.

KPP Urszula Chmura

 

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości