Slider

Policjanci ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę, który włamał się do budynku piekarni w Padwi Narodowej. 18-latek kilkakrotnie chodził po łup w to samo miejsce. Powstałe straty zostały oszacowane na 10 tysięcy złotych.

Policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Padew Narodowa od kilkunastu dni wchodzi przez wybite okno do pomieszczeń budynku, w którym znajdowała się piekarnia. Młody mężczyzna przygotowywał sobie do kradzieży przedmioty, na których mógłby zarobić. Wybierał między innymi elementy metalowe i miedziane oraz kable i gniazdka elektryczne. Zbierając te rzeczy niszczył pomieszczenia.

Funkcjonariusze pracujący nad tą sprawą zatrzymali podejrzanego na „gorącym uczynku”. 18-latek miał na sobie kominiarkę, a w ręku latarkę. Trafił do policyjnego aresztu.

Kolejnego dnia młody mężczyzna złożył wyjaśnienia. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem oraz zarzut uszkodzenia mienia. Straty powstałe w wyniku działania młodego mężczyzny zostały wstępnie oszacowane na kwotę 10 tysięcy złotych.

KPP Urszula Chmura

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider