Czujność sąsiadów oraz szybka reakcja policjantów pozwoliły zatrzymać sprawcę włamania do domu jednorodzinnego w Rzemieniu.

52-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa.


O włamaniu w Rzemieniu dyżurnego Policji powiadomili sąsiedzi, których zaniepokoiły odgłosy dobiegające z domu jednorodzinnego, którego właściciele od dłuższego czasu przebywają poza granicami kraju. Na miejsce skierowany został patrol ruchu drogowego, który był najbliżej miejsca interwencji.

Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zatrzymali sprawcę włamania. Jak ustalili policjanci, mężczyzna wybił szybę w oknie i dostał się do środka, po czym ukradł kilka przedmiotów należących do domowników. Zatrzymany to 52-letni mieszkaniec gminy Przecław. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Sprawca włamania został zatrzymany w policyjnych aresztach. Gdy wytrzeźwiał, funkcjonariusze przedstawili mu zarzut włamania. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa, lecz nie potrafił wyjaśnić logicznie, dlaczego wybił szybę i wszedł do domu.

Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. W sprawie trwają dalsze czynności.

KPP Urszula Chmura

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider