W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Włamywacz zatrzymany dzięki czujności sąsiadów

Czujność sąsiadów oraz szybka reakcja policjantów pozwoliły zatrzymać sprawcę włamania do domu jednorodzinnego w Rzemieniu.

52-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa.


O włamaniu w Rzemieniu dyżurnego Policji powiadomili sąsiedzi, których zaniepokoiły odgłosy dobiegające z domu jednorodzinnego, którego właściciele od dłuższego czasu przebywają poza granicami kraju. Na miejsce skierowany został patrol ruchu drogowego, który był najbliżej miejsca interwencji.

Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zatrzymali sprawcę włamania. Jak ustalili policjanci, mężczyzna wybił szybę w oknie i dostał się do środka, po czym ukradł kilka przedmiotów należących do domowników. Zatrzymany to 52-letni mieszkaniec gminy Przecław. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Sprawca włamania został zatrzymany w policyjnych aresztach. Gdy wytrzeźwiał, funkcjonariusze przedstawili mu zarzut włamania. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa, lecz nie potrafił wyjaśnić logicznie, dlaczego wybił szybę i wszedł do domu.

Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. W sprawie trwają dalsze czynności.

KPP Urszula Chmura

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa