W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Włamywacz zatrzymany

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kilkanaście włamań. Jak ustalili funkcjonariusze 23-latek włamywał się do piwnic skąd kradł przede wszystkim elektronarzędzia, które później sprzedawał. Mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do włamań dochodziło od października 2020 roku do marca tego roku, głównie na osiedlach Smoczka i Dziubków w Mielcu. Policyjne czynności w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania 23-letniego mieszkańca Mielca. Jak ustalili funkcjonariusze młody mężczyzna w nocy włamywał się do piwnic zabierając głównie narzędzia, elektronarzędzia i inne przedmioty codziennego użytku, które mógłby później sprzedać.

Mężczyzna został zatrzymany, a w mieszkaniu, w którym przebywał policjanci podczas przeszukania znaleźli i odzyskali część przedmiotów, które pochodziły z kradzieży.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzuty włamania i usiłowania włamania do łącznie kilkunastu piwnic.

W sprawie trwają dalsze czynności. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za przestępstwo włamania polskie prawo przewiduję karę pozbawienia wolności do 10 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Podziękowania dla mieleckich policjantów

Wiadomości Mielec

Przemysław Pawłowski zagra na Rynku Starego Miasta

Wiadomości Mielec

Seniorzy w Portugali na programie miast partnerskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa