W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Wniosek dotyczący budżetu miasta Mielca na rok 2020

Klub Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta poinformował nas że złożył wniosek z konkretnymi propozycjami do Prezydenta Mielca z prośbą o ujęcie ich w projektowanym budżecie na rok 2020. Te ujęte we wniosku to wynik szerokich konsultacji.

Propozycje do budżetu ujęliśmy je w III grupach:

I twarde-infrastrukturalne,
II dot. kultury,
III. dot. polityki społecznej, środowiskowej i sportowej.


Duża część z nich to kontynuacja realizacji inwestycji lub inicjacja przedsięwzięć niezbędnych dla poprawnego funkcjonowania miasta. Realizacja części z nich uwarunkowaliśmy dofinansowaniem zewnętrznym! Jest to również sugestia dla Prezydenta, aby zwiększył skuteczność i prac na rzecz pozyskiwania środków zewnętrznych.

Mielec jest w trakcie lub tuż po realizacji strategicznych inwestycji, których realizacji nie można było odłożyć już w czasie takie jak II most, wiadukt, hala widowiskowo-sportowa, basen, biblioteka czy przedszkole nr 20 więc zakres ich realizacji, będzie uwarunkowany od możliwości finansowych budżetu tak, aby nie naruszyć dyscypliny finansowej budżetu. 

 Jesteśmy otwarci na ewentualne jeszcze sugestie na ostatniej prostej nad projektowaniem budżetu miejskiego. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa