Slider
Image default
Informacje Materiały video

Wodny plac zabaw na Dzień Dziecka [VIDEO]

Jest duża szansa, że Mielec już na najbliższe wakacje będzie miał nową, wyjątkową atrakcję dla dzieci. Pomysłodawcą  projektu jest między innymi radny PiS Mariusz Ryniewicz. Mowa tu o wodnym placu zabaw – atrakcja, którą może poszczycić się na dziś kilka miast w Polsce (Katowice, Przemyśl, Tychy, Stalowa Wola zapowiada otwarcie w przyszłym roku).

Mielecki wodny plac zabaw ma powstać na teranie basenów odkrytych MOSiR przy ulicy Kusocińskiego. Wejść będzie można także z terenu tych basenów. Planowane jest pokrycie bezpieczną nawierzchnią EPDM, zaplecze sanitarne, monitoring i system ponad 20 atrakcji wodnych z wodą zdatną do picia.

Plac zabaw będzie bezpłatny i na pewno podniesie atrakcyjność naszego kompleksu basenów, które powoli stają się letnią atrakcją tej części Podkarpacia. Świadczyć o tym mogą tablice rejestracyjne gości nawet z Tarnobrzega i Dębicy w upalne dni. Dotychczasowe ogrodzenie basenów w tym miejscu ma być zmienione na przezroczyste.

Klimat  ponoć nam się ociepla, więc amatorów mokrych szaleństw pewnie będzie ponad miarę. W planach Dzień Dziecka ma być dniem otwarcia, oby tylko pogoda dopisała.

 

 

 

 

 

 

Przemyśl

 

Tychy

 

 

 

Katowice

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja