18 października 2018, 18:53
Slider
Image default
Informacje Materiały video

Wodny plac zabaw na Dzień Dziecka [VIDEO]

Jest duża szansa, że Mielec już na najbliższe wakacje będzie miał nową, wyjątkową atrakcję dla dzieci. Pomysłodawcą  projektu jest między innymi radny PiS Mariusz Ryniewicz. Mowa tu o wodnym placu zabaw – atrakcja, którą może poszczycić się na dziś kilka miast w Polsce (Katowice, Przemyśl, Tychy, Stalowa Wola zapowiada otwarcie w przyszłym roku).

Mielecki wodny plac zabaw ma powstać na teranie basenów odkrytych MOSiR przy ulicy Kusocińskiego. Wejść będzie można także z terenu tych basenów. Planowane jest pokrycie bezpieczną nawierzchnią EPDM, zaplecze sanitarne, monitoring i system ponad 20 atrakcji wodnych z wodą zdatną do picia.

Plac zabaw będzie bezpłatny i na pewno podniesie atrakcyjność naszego kompleksu basenów, które powoli stają się letnią atrakcją tej części Podkarpacia. Świadczyć o tym mogą tablice rejestracyjne gości nawet z Tarnobrzega i Dębicy w upalne dni. Dotychczasowe ogrodzenie basenów w tym miejscu ma być zmienione na przezroczyste.

Klimat  ponoć nam się ociepla, więc amatorów mokrych szaleństw pewnie będzie ponad miarę. W planach Dzień Dziecka ma być dniem otwarcia, oby tylko pogoda dopisała.

 

 

 

 

 

 

Przemyśl

 

Tychy

 

 

 

Katowice

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand:

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja